O firmie

HAMMERsrl POLSKA – Jest autoryzowanym wyłącznym dystrybutorem sprzętu wyburzeniowego Firmy Hammer srl – producenta działającego w dziedzinie maszyn budowlanych, specjalizującego się w projektowaniu, produkcji i wprowadzaniu do obrotu młotów hydraulicznych w przedziale wagowym od 60 do 15500 kg do wszystkich modeli koparek , koparko-ładowarek, Mini ładowarek i minikoparek. Gama produktów obejmuje również kruszarki, łyżki przesiewowe, nożyce tnąco-kruszące, oraz części zamienne do wszystkich urządzeń.

Wszystkie nasze urządzenia są produkowane w naszych zakładach i nie posiadają komponentów innych producentów.

MADE IN ITALY.

 

 

Produkcja oraz dobór materiałów i jego przetwarzanie na produkt końcowy jest wynikiem 40 lat doświadczenia w dziedzinie obróbki metali. Stosujemy najlepsze gatunki stali wysokostopowych dostępnych na rynku Włoskim. Sprzęt jest produkowany za pomocą najnowocześniejszych maszyn oraz technologii.

Ponadto stosujemy surowe kryteria badań w celu zapewnienia wysokiej jakości dla swoich produktów. Hammer srl ma znaczący udział eksportu na rynkach europejskich i innych dochodzących do 85% całkowitego obrotu.

  • Projekt
  • Produkcja (cięcie, toczenie i frezowanie, obróbka cieplna, szlifowanie)
  • Stock
  • Montaż
  • Obróbka końcowa